Proletariát

Když jsem v mladých devadesátých letech poslouchal vyprávění jednoho analytika – programátora o tom, jak je za vodou realizována interfiremní bezpečnost při vývojové práci pro největší americké, rozuměj celosvětové, finanční instituce, bral jsem to s klasickou rezervou, která je asi pochopitelná u všech navrátivších se dobyvatelů kdysi nového světa. Přece jen se mi třeba celodenní fyzická přítomnost bezpečnostní služby přímo na kancelářském patře rozděleném jen plně průhlednými skleněnými přepážkami zdála příliš filmovou. Dnes už si ale v prestižních světových tiskovinách můžete číst, jak je na všechny zaměstnance takových továren na peníze nasazován špionážní software analyzující veškerou elektronickou komunikaci. Pokrok prý nezastavíte.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: