Koberečky

Hlas jedné z veřejnoprávních televizaček, která postávala kdesi na chodbě, vyprávěl o členovi parlamentního výboru, který odůvodňoval pozvání jednotlivých státních zástupců na výborový Besprechung odpovědností vrchního státního zastupitelství ministrovi spravedlnosti a jeho návaznou odpovědností poslanecké sněmovně. Zřejmě by se tak aktuálně každý úřednický eskamotér na internetu mezi osmou ranní a čtvrtou odpolední měl začít obávat možného předvolání třeba před rozpočtový výbor, protože zprostředkovaně spadá pod ministry vnitra a financí a ti jsou také odpovědní sněmovně, ne? A co třeba ředitelé špitálů? Nejen tam by se mělo bít na poplach. Alespoň do doby, než si poslance na koberečky pozvou jejich kmotři.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Chyba: Twitter neodpovídá. Prosím, vyčkejte několik minut a obnovte tuto stránku.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: