Koberečky

Hlas jedné z veřejnoprávních televizaček, která postávala kdesi na chodbě, vyprávěl o členovi parlamentního výboru, který odůvodňoval pozvání jednotlivých státních zástupců na výborový Besprechung odpovědností vrchního státního zastupitelství ministrovi spravedlnosti a jeho návaznou odpovědností poslanecké sněmovně. Zřejmě by se tak aktuálně každý úřednický eskamotér na internetu mezi osmou ranní a čtvrtou odpolední měl začít obávat možného předvolání třeba před rozpočtový výbor, protože zprostředkovaně spadá pod ministry vnitra a financí a ti jsou také odpovědní sněmovně, ne? A co třeba ředitelé špitálů? Nejen tam by se mělo bít na poplach. Alespoň do doby, než si poslance na koberečky pozvou jejich kmotři.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,257 hits @ this blog
%d bloggers like this: