Škraboška

Pokud chtěla exekutiva ruku v ruce se zákonodárnými sbory, tedy na oko si konkurující vládní koalice a socani, alespoň trochu přiodít na krajíčku propasti balancující zlodějstán s holou zadnicí, který tady společně a nerozdílně provozují, nemohly udělat asi nic efektivnějšího, než dát podhradí do ruky další kašpárkové divadlo – lidovou volbu prezidenta. Po dvaceti letech, co tato myšlenka zahnívala uprostřed politické scény, má voličstvo najednou dokonce dojem, že si při posledním kloboučku hop naladilo novou politickou vlnu, která je snad vzdělanější a proobčanštěji orientovaná. Jsou to především straníci, kteří nabízí jen bezpečnější mediální téma a čerstvou mrkvičku na prutu pro oslíky.

O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,230 hits @ this blog
%d bloggers like this: