Otazníci

V našem domě jsou všechny byty v osobním vlastnictví. V zimě máme denní služby pro úklid chodníku. Po ruských holomrazech nasněžilo a když se několikrát zhouply teploty, ze zbytků sněhu vznikly ledové plotny. V rámci své služby jsem se rozhodl, že po opakovaném odmetení čerstvého sněhu zlikviduji i led. Během lopatové půlhodinky se dva kolemjdoucí, které znám jen od vidění ptali, proč to dělám, když to stejně roztaje. Má cenu jim vysvětlovat, že v obou domech, ke kterým vede jen tento chodník, bydlí více lidí vyššího věku, pro které je i půlmetr kluzkého povrchu přinejmenším ohrožením, když ne nepřekonatelnou překážkou?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: