Otazníci

V našem domě jsou všechny byty v osobním vlastnictví. V zimě máme denní služby pro úklid chodníku. Po ruských holomrazech nasněžilo a když se několikrát zhouply teploty, ze zbytků sněhu vznikly ledové plotny. V rámci své služby jsem se rozhodl, že po opakovaném odmetení čerstvého sněhu zlikviduji i led. Během lopatové půlhodinky se dva kolemjdoucí, které znám jen od vidění ptali, proč to dělám, když to stejně roztaje. Má cenu jim vysvětlovat, že v obou domech, ke kterým vede jen tento chodník, bydlí více lidí vyššího věku, pro které je i půlmetr kluzkého povrchu přinejmenším ohrožením, když ne nepřekonatelnou překážkou?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,091 hits @ this blog
%d bloggers like this: