Mega šlus

Reklamní sdělení mě nedojmou. Jakmile zjistím, že to co čtu, je něco takového, DELETE. Když uvidím jako první přebarevné obrázky, buranské koláže, přes ně a nebo nebezpečně blízko nich roztodivná numera, DELETE. I pokud narazím na slovo sleva, které je provedeno značně odlišně od svého okolí, DELETE. Ne, skutečně nepatřím k národu, který je v médiích opakovaně popisován jako citlivý na slevu. Citlivý jsem, ale do protivky. Pokud někdo chce moje peníze a začíná veršem o mega, hyper, super, jak mu to nějací podměreční učitelé života namlátili do palice, DELETE. Po spatření světové kombinace international a s.r.o., DELETE.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,069 hits @ this blog
%d bloggers like this: