Mega šlus

Reklamní sdělení mě nedojmou. Jakmile zjistím, že to co čtu, je něco takového, DELETE. Když uvidím jako první přebarevné obrázky, buranské koláže, přes ně a nebo nebezpečně blízko nich roztodivná numera, DELETE. I pokud narazím na slovo sleva, které je provedeno značně odlišně od svého okolí, DELETE. Ne, skutečně nepatřím k národu, který je v médiích opakovaně popisován jako citlivý na slevu. Citlivý jsem, ale do protivky. Pokud někdo chce moje peníze a začíná veršem o mega, hyper, super, jak mu to nějací podměreční učitelé života namlátili do palice, DELETE. Po spatření světové kombinace international a s.r.o., DELETE.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,546 hits @ this blog
%d bloggers like this: