3x a zkouška tepláků

Když před časem přišli lidovci opakovaně s volebním heslem Třikrát a dost, které by znamenalo uzákonění automatického uložení doživotního trestu recidivistům za opakované spáchání nejtěžších zločinů s následkem smrti, až na výjimky se jim všichni vysmáli. Teď modrá marketingová hvězda umazaná od spravedlnosti přichází s podobným principem na opačném konci zločinného spektra za fanfár přikloněných médií. Když někdo bude krást v sámošce poprvé, bude to jako dosud přestupek. Když to zopakuje, opět bude řešen jen jako přestupce. Ale potřetí už to bude trestný čin, ať byla škoda jakákoliv. Co lhaní politiků? Takový konzervativní drápek by viděl už jen zamřížované slunce.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: