Ideální státní hlava

Podle exkluzívního průzkumu pro státní televizi by občany poprvé volená státní hlava měla mít především pinďoura. K volbě jiných pohlaví tato společnost ještě nedorostla. Pak by úspěšný kandidát měl mít jasné majetkové poměry. To snad mají všichni, kteří kvůli majetku nebyli pravomocně odsouzeni, ne? Následuje mezinárodní kredit, spořádaný rodinný život a nadprůměrné vzdělání. Méně důležité je, zda kandidát má už předchozí politickou zkušenost a zda věří v Boha. Komunista by nevadil šedesáti procentům voličů. Smutné a nepřekvapivé. Nakonec, neskrývanou podporu této lůze stejně početná část lidu nevyčítala ani současnému hradnímu tatrmanovi. U mnohých to byl dokonce jeho významný charakterový klad.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: