Hlídači demokracie

Často a evidentně s potěšením si tak na veřejnosti říkají. Nad očividným a už vůbec ne skrytým významem jejich otázek se zřejmě jen málokdo zamýšlí. Proto mohou stále dokola vypouštět nehoráznosti typu Je správné to dělat, když na to nemáte zajištěno dostatek parlamentních hlasů a když se veřejné mínění přiklání jednoznačně k něčemu jinému? Sami by se měli obávat otázek zkoumajících jejich legitimitu při kašírovaném zastupování davů. Jaký byl váš poslední volební výsledek? To jim ale připadá nepatřičné. Podle nich se neumíte ptát. Oni ví nejlépe, že přestože u nich často nelze hovořit o pracovní době, zpovídají se především píchačkám.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: