Tam, kde očekávané zvýšení poplatků bude snížením a zakrátko nulou

Vládní nepřísnost na největší znečišťovatele živě. O – odborník na diskutované téma. L – zástupce pro téma z velké profesní skupiny zaměstnavatelů, což je jen delší a záměrně nesenzitivní název pro lobistu. L: …takové poplatky se nikde v Evropě neplatí, …což by se mělo brát v úvahu při debatách o systému zvyšování konkurenceschopnosti českých firem na mezinárodním trhu. O: L rozhodně nemluví pravdu, protože poplatky běžně existují v mnoha evropských zemích, které jsou navíc známé výrobou s vysokou přidanou hodnotou a to… L: …podniky budou muset  investovat a ještě aby na ně byly nakládány poplatky, které se v Evropě platí jen ojediněle

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,091 hits @ this blog
%d bloggers like this: