Tam, kde očekávané zvýšení poplatků bude snížením a zakrátko nulou

Vládní nepřísnost na největší znečišťovatele živě. O – odborník na diskutované téma. L – zástupce pro téma z velké profesní skupiny zaměstnavatelů, což je jen delší a záměrně nesenzitivní název pro lobistu. L: …takové poplatky se nikde v Evropě neplatí, …což by se mělo brát v úvahu při debatách o systému zvyšování konkurenceschopnosti českých firem na mezinárodním trhu. O: L rozhodně nemluví pravdu, protože poplatky běžně existují v mnoha evropských zemích, které jsou navíc známé výrobou s vysokou přidanou hodnotou a to… L: …podniky budou muset  investovat a ještě aby na ně byly nakládány poplatky, které se v Evropě platí jen ojediněle

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: