Další malá domů

Prolhaný nesociální drápek zřejmě začal tušit kluzko pod nohama a proto zavčas vypustil kontrolní mediální balónek s heslem Kurzarbeit. Samozřejmě na první dobrou se chytili největší odborníci na práci – socani. Nejen proto bude další vláda přesně taková. Proč by se to mělo vůbec zavádět je podle myslitele s kybernetickým diplomem jasné. Některé evropské státy to už mají. V této gubernii má ale většina evropského a nebo dokonce světového mentálního importu kaňky způsobující dokonalou zpětnou nekompatibilitu. České ministry. České náměstky ministrů. České úředníky s právem posuzovat splnění podmínek žadatelů. A několik armád rodinných příslušníků ministrů, náměstků ministrů a úředníků mezi žadateli.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: