Další malá domů

Prolhaný nesociální drápek zřejmě začal tušit kluzko pod nohama a proto zavčas vypustil kontrolní mediální balónek s heslem Kurzarbeit. Samozřejmě na první dobrou se chytili největší odborníci na práci – socani. Nejen proto bude další vláda přesně taková. Proč by se to mělo vůbec zavádět je podle myslitele s kybernetickým diplomem jasné. Některé evropské státy to už mají. V této gubernii má ale většina evropského a nebo dokonce světového mentálního importu kaňky způsobující dokonalou zpětnou nekompatibilitu. České ministry. České náměstky ministrů. České úředníky s právem posuzovat splnění podmínek žadatelů. A několik armád rodinných příslušníků ministrů, náměstků ministrů a úředníků mezi žadateli.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,083 hits @ this blog
%d bloggers like this: