Hekli Přemka, parchanti!

Jak vážně míní vrchní vládní svazák svoje gesta při řízení státu se včera ukázalo v nočních Událostech, komentářích. Se svými spolustraníky vyslal k tématu jím pozastaveného ratifikačního procesu smlouvy ACTA nechytrého a odborně podměrečného lékařského kandidáta na prezidenta. Jeho blábolení bylo od začátku na úrovni ožralého posunovače, který se po směně nejdříve zrestauroval v nádražním výčepu a cestou domů při močení na dveře střední školy vede pseudovědeckou disputaci s vedle stojící sochou učence. Po deseti minutách si prezidentský očekávánek konečně vzpomněl alespoň na sloveso hacknout a těsně před závěrečnou sirénou ho nepatřičně použil v několika slaboduchých větách. Gůd džob, senátore.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,096 hits @ this blog
%d bloggers like this: