Hekli Přemka, parchanti!

Jak vážně míní vrchní vládní svazák svoje gesta při řízení státu se včera ukázalo v nočních Událostech, komentářích. Se svými spolustraníky vyslal k tématu jím pozastaveného ratifikačního procesu smlouvy ACTA nechytrého a odborně podměrečného lékařského kandidáta na prezidenta. Jeho blábolení bylo od začátku na úrovni ožralého posunovače, který se po směně nejdříve zrestauroval v nádražním výčepu a cestou domů při močení na dveře střední školy vede pseudovědeckou disputaci s vedle stojící sochou učence. Po deseti minutách si prezidentský očekávánek konečně vzpomněl alespoň na sloveso hacknout a těsně před závěrečnou sirénou ho nepatřičně použil v několika slaboduchých větách. Gůd džob, senátore.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: