Byli rádi

By mohla být odpověď na přiohnutou matčinu otázku podle filmu Jáchyme, hoď ho do stroje: Jak se s tebou rozloučili na ministerstvu, Jaromíre? Ale asi hned tak nebude. Přitom Jára nepotopil jen traktorovou babičku Máňu, ale přes opakovaná a včasná varování řádně vykoupal tisíce občanů, kteří jsou v podstatě bezbranní. Na žaloby a případné soudní tahanice nemají nejen peníze, ale mnohdy ani základní znalosti svých práv a možností, jak se postavit namistrovaným exekutivním dacanům, kteří jsou schopni bez skrupulí opakovaně lhát v přímém přenosu. Zapamatovatelné je také sveřepé mlčení populárního šlechtického šéfa strany k nekvalitní práci svého morálně podměrečného ministra.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: