Byli rádi

By mohla být odpověď na přiohnutou matčinu otázku podle filmu Jáchyme, hoď ho do stroje: Jak se s tebou rozloučili na ministerstvu, Jaromíre? Ale asi hned tak nebude. Přitom Jára nepotopil jen traktorovou babičku Máňu, ale přes opakovaná a včasná varování řádně vykoupal tisíce občanů, kteří jsou v podstatě bezbranní. Na žaloby a případné soudní tahanice nemají nejen peníze, ale mnohdy ani základní znalosti svých práv a možností, jak se postavit namistrovaným exekutivním dacanům, kteří jsou schopni bez skrupulí opakovaně lhát v přímém přenosu. Zapamatovatelné je také sveřepé mlčení populárního šlechtického šéfa strany k nekvalitní práci svého morálně podměrečného ministra.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,091 hits @ this blog
%d bloggers like this: