Píp – Píp

Zdálo by se, že být efektivně samo se organizující bytostí – pracovním zdrojem – je v dnešní době nezbytnou podmínkou. Když ale pozorujete prezentované výsledky činnosti nejen zdejších představitelů na všech úrovních správy státu, nebo se o toto téma začnete zajímat ve svém bezprostředním okolí, velmi rychle zjistíte, že je to jako s tím už pověstným bojem proti korupci. Většina o tom ráda moderně klábosí, nakupuje za stěží uvěřitelné peníze záplavu softwarových i hardwarových nástrojů, ale v okamžiku kdy má následovat vynucovaná akce organizovaného jedince, nastává degradující filtrace a nebo vypínač. Existují davy, které nikdy nepoužily hodinkový alarm, ani timer s repeticí.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,083 hits @ this blog
%d bloggers like this: