Píp – Píp

Zdálo by se, že být efektivně samo se organizující bytostí – pracovním zdrojem – je v dnešní době nezbytnou podmínkou. Když ale pozorujete prezentované výsledky činnosti nejen zdejších představitelů na všech úrovních správy státu, nebo se o toto téma začnete zajímat ve svém bezprostředním okolí, velmi rychle zjistíte, že je to jako s tím už pověstným bojem proti korupci. Většina o tom ráda moderně klábosí, nakupuje za stěží uvěřitelné peníze záplavu softwarových i hardwarových nástrojů, ale v okamžiku kdy má následovat vynucovaná akce organizovaného jedince, nastává degradující filtrace a nebo vypínač. Existují davy, které nikdy nepoužily hodinkový alarm, ani timer s repeticí.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: