Bláto na hřišti

Představitel Pirátů se může sebevíce snažit vzbudit dojem, že je odborníkem alespoň na část témat, kvůli kterým zasedl už po několikáté ve studiu, stejně jako může argumentovat knihovnickým vzděláním, ale pokud neustále používá Čechy jako standardní název pro tento stát, je u nezanedbatelné části vzdělaných diváků za jednoduchého vola, který zřejmě bez dopomoci okolí netrefí ani ke svému vlastnímu žlabu. Modrá poslankyně sice může chtít postavit do haptáku drzé ruďochy, ale když jim oslovením Komunistická strana Československa sama nabrousí sekeru, nemůže se divit, když jí nejprofláknutější stalinisti dlouhé minuty osekávají naondulovanou hlavičku, aniž by se přiblížili k podstatě její výtky.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: