Kůl bez plotu

Chlap s gulama vylezl po delší pauze na veřejnost přes pohrobka tiskového orgánu ústředního výboru strany s vedoucí úlohou určovanou přímo Moskvou. Vzorově jako potrefený houser. Oranžového vlka, kterému se kdysi účelově zalíbila modrá, mu odsoudili i s chotí za podvod s dotacemi. Svým typickým macho výstřikem ohodil stejnostranného ministra, kterého si za zářivých časů sám instaloval ve svých vládách a ve spojitosti se zmíněným rozsudkem důrazně upozornil na jeho neschopnost. Dobře vědět, jak o nezávislé justici a výkonu spravedlnosti v údajně demokratické společnosti smýšlí byť už bývalý premiér a expředseda strany, která tak ráda káže o demokracii a konzervatismu.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: