Kůl bez plotu

Chlap s gulama vylezl po delší pauze na veřejnost přes pohrobka tiskového orgánu ústředního výboru strany s vedoucí úlohou určovanou přímo Moskvou. Vzorově jako potrefený houser. Oranžového vlka, kterému se kdysi účelově zalíbila modrá, mu odsoudili i s chotí za podvod s dotacemi. Svým typickým macho výstřikem ohodil stejnostranného ministra, kterého si za zářivých časů sám instaloval ve svých vládách a ve spojitosti se zmíněným rozsudkem důrazně upozornil na jeho neschopnost. Dobře vědět, jak o nezávislé justici a výkonu spravedlnosti v údajně demokratické společnosti smýšlí byť už bývalý premiér a expředseda strany, která tak ráda káže o demokracii a konzervatismu.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Top posts
Únor 2012
M T W T F S S
« Jan   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,069 hits @ this blog
%d bloggers like this: