Šedivci

Není žádnou novinkou, že v těchto zeměpisných šířkách se především cení řadovost a nevyčuhování. Nakonec také hradník si majoritní důvěru lidu zasluhuje opakovanou adorací šedé zóny při svých badatelských výletech do nedávné historie. Přece hlavně domácí nečerná a nebílá pohybovala kolem dějin správným směrem. Ne nějací ukřičení vybarvení samozvanci a kosmopolitní žoldáci. Proč by měl někdo předpokládat, že z takového pařeniště by mohl vykukovat exekutivec schopný kontinentálního nebo dokonce planetárního myšlení? Vládník, prošedivělý do posledního chloupku, nás pod vlivem veřejné nepodpisové hradní nápovědy zasunul do sedmiprocentní unijní škatulky, protože podle něho devadesátitříprocentní výrobník důvěry věřitelů nám údajně vůbec nic nepřináší.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« led   bře »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,257 hits @ this blog
%d bloggers like this: