Tady hlídám já!

Na nejedněch vrátkách je možné vidět podobné upozornění, mnohdy doplněné i fotkou ochlupeného obranáře. Zvýšená aktivita hackerských skupin v poslední době vedla i k větší mediální pozornosti. Seskupení Anonymous, které se snaží hrát na pozitivní strunu ochrany svobod jednotlivce, při pokusech médií o přímý kontakt zopakovalo, že nemá stabilní strukturu, žádné představitele, ani mluvčí. Za člena se může veřejně prohlásit kdokoliv. Nebo za něho může být považován. Pokud takoví napadnou weby, které veřejnost nepřijme jako obhajitelné cíle podle mantry prezentované skupinou, ta bude mít asi etický problém. Možná přijde doba, kdy na stránkách budeme často číst: Tady hlídáme my. Anonymous.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: