Exekuční oranžáda

Aktuálně jsou jedním z mediálních hitů exekuce. Trpce vtipné bylo televizní lkaní bývalé nejvyšší státní zástupkyně a dnešní místopředsedkyně socanů, jak jim do Lidového domu chodí záplava dopisů od zadlužených občanů postižených vymáháním. Podle zákona, který byl již v okamžiku vzniku, na rozdíl od mainstreamových médií účelově omdlévajících štěstím z toho, jak se konečně zákonně zatočí s neplatiči, kritizován všemi kteří umí nejen skutečně číst, ale jsou také schopni si mantinely paragrafů představit v praktickém životě zdejší bolševické gubernie už nad textem. Je to dílo jednobarevné socanské vlády lidumila Zemana pod oposmluvní ochrannou Klausových konzervativců. Tam brečte. Na rohožce prognosťáku.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2012
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: