Komora Samostatných Českých Mecenášů

Největší svaz tělomrsků volil předsedu. V organizaci historicky prolezlé bolševiky od sklepa až na půdu, kteří nechali více než tři pětiletky v loterijní společnosti StBáckého šmejda generálně-ředitelsky rozkrádat peníze na sport, se samozřejmě volilo tradičně, tedy z jediného kandidáta, aby se snad delegáti nespletli. Slyšet a vidět některé zástupce mluvit v médiích, to je pokaždé výlet před rok ’89. Lze se divit, že stejnolehlý mentální produkt rudého systému se jejich jazykem ptal na webu televize známé sběratelky a mecenášky umění Medy Mládkové hostující v diskuzním pořadu: Jak si lze poctivou prací vydělat na to, aby člověk dělal mecenáše umění?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,445 hits @ this blog
%d bloggers like this: