Po našem

V cizině z letadla vystoupí třeba zástupce americké vlády a na dlouho plánovaném jednání vrcholové mezinárodní organizace přítomné seznámí s aktuálním oficiálním názorem vlády, které je aktivním členem. O chvíli později v interview americkým novinářům řekne, že na jednání vůbec nikdo postoj americké vlády nechápe, že jsou všichni hodně překvapení a že pokud jde o něho samotného, tak on údiv v jejich očích naprosto chápe. Dokážete si něco takového představit? Ne? Tak přesně toto předvedl náš erární pokladník. A ne poprvé. Zřejmě se rozhodl, že zahraniční diplomy mu jsou bližší než to, za co je placen každým daně odvádějícím občanem.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: