Ách

Vršek kopce byl už na dosah, když se mi díky extrémně zrychlenému začátku najednou do cesty postavila zeď. Nejen nohy se měly snahu zastavit. Dbám, abych věci nešponoval a dávám přednost četnosti a tím pádem i pravidelnosti před okamžitým výkonem, chlapáckým zlepšením a reálnou hrozbou zranění. Ale nechtěl jsem to tentokrát zabalit. Prokopl jsem zídku, byl nejen na kopci, ale udělal jsem ještě dvě další lampy navíc. Po pár stovkách metrů jsem byl odměněn zlatým prasátkem jako postící se o Štědrém dnu. Proti mně si to hasí náš nejlepší ultramaratonec. Jenom do protivky je totiž Danova rychlost aspoň trošku snesitelná.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,433 hits @ this blog
%d bloggers like this: