S.O.S.

Ať se kdekoliv objeví někdo jen trošku umazaný od médií, už je to prý novinář. Často je na něm vidět, že ho k činnosti primárně nepohání touha zjišťovat, pátrat, zpovídat, sdělovat, seznamovat, objasňovat, vysvětlovat, otvírat nové obzory, posunovat horizonty, ale protože jednoduše dostal za úkol, naplnit předem vymezený prostor v dalším vydání jejich zaplaceného reklamního leporela. Napiš o X tématech Y sloupců a přidej Z fotek. Také to podle toho vypadá. Banalita na dva sloupce solidní novinařiny je předkládána jako poťouchlý třináctidílný seriál s otevřeným koncem. Ani loď jen tak neztroskotá. Profesi by mnohem lépe slušelo označení Sytič Obsahu Stránek.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: