Děvečky za všechny prachy

Vždy mě pobaví, když čas od času sleduji mediální skučení zástupkyň nějakých vyholených sdružení na téma pracovní a především platové diskriminace žen. Ne proto, že bych obecně nevěřil sdělovaným skutečnostem, ale bavím se nad trapnou bezbranností prezentátorek, kterým evidentně stačí se vybečet u stolečku s nožkou přes nožku, než by šly třeba po vládním svazákovi, který způsobem utajovaného odměňování své údajně nejbližší spolupracovnice dlouhodobě dehonestuje právě profesionální postavení žen. V soukromém sektoru je takový platový systém vyhrazen snad jen stálým děvkám majitelů, prokuristů a divizních ředitelů, které je třeba nějak pracovně upíchnout, aby to přece jen tolik nebilo do očí.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2012
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,559 hits @ this blog
%d bloggers like this: