Velký Drníkov

Spekulant kdysi koupil nemovitost a rád by ji bezpečně přeměnil zase na čísla. S těmi to prý umí na radnici vzdálené jen pár desítek metrů. Písemná nabídka na odkup sešlého baráku maloměstem za tržní cenu, která je vyšší než jeho aktuální dluh u bank, je vkusně podšprajcovaná zmínkou o zástupu nákupuchtivých agentur, které primárně podnikají ve stěhování a ubytování velkých skupin občanů, které kdekoliv se usídlí, automaticky generují vyšší péči úřadů a tím pádem i nákladů pro erární kasu. Tam by se jim ale krásně bydlelo. Na náměstí. Hned u radnice. Jak na ní asi dopadne nejbližší hlasování o investicích?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,465 hits @ this blog
%d bloggers like this: