Tabule cti

Za komárů měla téměř každá fabrika nebo družstvo u hlavní brány umístěnou velkou nástěnku, kde visely fotky těch zaměstnanců, kteří podle vedení, stranického výboru a odborové organizace, byli ti nejlepší z nich. Kdo neměl v pořádku výlep známek v legitimaci, neměl šanci se tam zviditelnit. Podobně nevkusné památné místo by se mohlo zřídit i u multifunkční haly v hlavním městě, kterou si občané díky tlupě bolševických šmejdů, agentů a přisluhovačů StB z největších politických stran, magistrátu hlavního města, sportovních svazů a dodavatelů nepřímo zaplatili hned několikrát. Chybět by neměly fotky těch politiků, kteří asistovali již přípravě pozemku a pak otvírali.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: