Tabule cti

Za komárů měla téměř každá fabrika nebo družstvo u hlavní brány umístěnou velkou nástěnku, kde visely fotky těch zaměstnanců, kteří podle vedení, stranického výboru a odborové organizace, byli ti nejlepší z nich. Kdo neměl v pořádku výlep známek v legitimaci, neměl šanci se tam zviditelnit. Podobně nevkusné památné místo by se mohlo zřídit i u multifunkční haly v hlavním městě, kterou si občané díky tlupě bolševických šmejdů, agentů a přisluhovačů StB z největších politických stran, magistrátu hlavního města, sportovních svazů a dodavatelů nepřímo zaplatili hned několikrát. Chybět by neměly fotky těch politiků, kteří asistovali již přípravě pozemku a pak otvírali.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,089 hits @ this blog
%d bloggers like this: