Novoroční výprodej státu

Byl zveřejněn návrh tatrmanova historicky nejlepšího ministra místní chytrosti ohledně hrozby pozastavení čerpání dotací z evropských fondů, s jejímž nevyřešením dobrovolně spojil svoji další existenci v ministerské funkci. Najme si na to externí právníky, kteří budou dřít i na záchraně jeho křesla za 9.500 Kč na hodinu. Někoho by mohlo zarazit, proč představitel strany, která je tak cimprlich na detaily kolem dohodnutého finančního vyrovnání s církvemi, nestanovil cenu práce na mrkavých 9.999 Kč? Zřejmě je právě toto snížení ceny projevem oné vládní rozpočtová odpovědnosti. Proč to ale není 9.499 Kč, ví snad jen zástupce Boha na Zemi a nebo Víťa.

Reality show z bolševické gubernie live – 16.01.2012, 12:55: Ministr zvažuje zrušení tendru na právní služby. [ctk]

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: