Ohlížet se na city, je věcí rozumu

Líbí se mi počasářské aplikace, které je možno našroubovat do webových prohlížečů a ony pak poslušně informují nejen o skutečnosti, předpovědích a výhledech, ale i jak na toho, kdo vystrčí ven nos, bude současné počasí bezprostředně působit. Snadno jsem tak zjistil, že sice jdu běhat za poměrně nedramatické teploty jednoho stupně nad nulou, ale díky vlhkosti a především prudkému větru mě čeká třičtvrtěhodinová lednička. Celých pět stupňů Celsia pod nulou. Skutečnost sice nakonec nebyla tak hrozná, jak to vypadá napsané, ale asi i proto, že jsem byl mentálně připraven. Hadry jsem zatím nepřidával. Takový po/-citoskop by se hodil i jinde.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: