Duc-Duc Abonence

Jak jinak zahájit rok na planetě ovládané nikoliv úsilím o uspokojování zvyšujících se potřeb majority, ale vytvářením expandujících potřeb pro uspokojení minority, než velkým spotřebním veletrhem. Výrobci chrlí záplavu osobních napichovadel informačních kanálů, přičemž každoročním prodejem strojků stejným zákazníkům synergicky podporují nákup placených služeb. Co si ale předplácet v gubernii, kde řízení škrabalové a mluvící hlavy strávili pět dní a nocí ze svého profesionálního života popisem něčeho, co vůbec nikdy neexistovalo? Jenom právě vypuštěný chovanec uzavřeného oddělení si mohl myslet, že loutkoherecká koaliční subnekultura chce ohrozit vládu. Proč bych měl tyto nádeníky bílého šumu podporovat placenou abonencí jejich diskotékové novinařiny?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2012
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,546 hits @ this blog
%d bloggers like this: