Duc-Duc Abonence

Jak jinak zahájit rok na planetě ovládané nikoliv úsilím o uspokojování zvyšujících se potřeb majority, ale vytvářením expandujících potřeb pro uspokojení minority, než velkým spotřebním veletrhem. Výrobci chrlí záplavu osobních napichovadel informačních kanálů, přičemž každoročním prodejem strojků stejným zákazníkům synergicky podporují nákup placených služeb. Co si ale předplácet v gubernii, kde řízení škrabalové a mluvící hlavy strávili pět dní a nocí ze svého profesionálního života popisem něčeho, co vůbec nikdy neexistovalo? Jenom právě vypuštěný chovanec uzavřeného oddělení si mohl myslet, že loutkoherecká koaliční subnekultura chce ohrozit vládu. Proč bych měl tyto nádeníky bílého šumu podporovat placenou abonencí jejich diskotékové novinařiny?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,465 hits @ this blog
%d bloggers like this: