11.1.’11

I na zdejší fešákyně a fešáky se žene další peněženková pohroma. Pokud chtějí být imrwére in, budou si muset co nevidět pořídit ke své inteligenci dobře ukryté v telefonech a tabletech další volnou kapacitu zvanou ultrabook. Pokud by tak snad neučinili, budou podle prodejní masáže světového procesorového producenta na severoamerickém spotřebním veletrhu zřejmě vypadat značně netvůrče. Což rozhodně nehrozí věčně neveřejným vládním výtečníkům, přestože nebyli schopni od víkendu zpříma odpovědět ani na jedinou položenou otázku. Od strany, jejíž výkonná rada hlasuje tajně, aby se dobrala k remíze a tráví noc na utajovaném místě, to ale asi není možné ani očekávat.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: