Bublifuk

Podle médií státní policie posílá dva výtečníky z původního vedení nejmenší vládní strany k soudu. Ordinérní blondýna zůstala mimo. Na první pohled to vypadá jako doklad, že systém funguje. To by si ovšem pozorovatel nesměl pamatovat trapný zdržovací začátek a i některé vypečené detaily z průběhu vyšetřováním. Zpráva je navíc zveřejňována přesně v den, na který je naplánováno jednání K9, kde tři zástupci zmíněné strany – dnes již s minimálními volebními preferencemi – chtějí znovu od začátku rozvyprávět již odsouhlasené miliardové vyrovnávání s církvemi, což avizovali s dostatečným předstihem a během posledního víkendu si o tom udělali dokonce mediální potlach. Záhada, že?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: