Jenom další z vědecké stáje, která umožnila policajtům být předposlední

Ve včerejším veřejnoprávním interaktivním pořadu byl zase ekonom. Analytik jedné z místních afilací zahraniční banky. Mluvil česky. Všichni diváci tak dostali šanci pochopit. Přinejmenším to, že když něco ekonoma léta učili ve škole, kde získal svoje nejvyšší vzdělání a tedy i svoji odbornou kvalifikaci, jako jednu ze základního souboru manter, už to dávno neplatí. Děje se přesný opak. Rozhodli o tom samozřejmě jemu podobně vzdělaní ekonomové. A pak jste se mohli také dozvědět, že v tomto oboru nepřesných, v okamžiku zpracování v přesložitých nefunkčních modelech již dávno neplatných čísel rozhoduje o všem jenom a výhradně důvěra věřitelů. Na všechno ostatní zapomeňte.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2012
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: