Jenom další z vědecké stáje, která umožnila policajtům být předposlední

Ve včerejším veřejnoprávním interaktivním pořadu byl zase ekonom. Analytik jedné z místních afilací zahraniční banky. Mluvil česky. Všichni diváci tak dostali šanci pochopit. Přinejmenším to, že když něco ekonoma léta učili ve škole, kde získal svoje nejvyšší vzdělání a tedy i svoji odbornou kvalifikaci, jako jednu ze základního souboru manter, už to dávno neplatí. Děje se přesný opak. Rozhodli o tom samozřejmě jemu podobně vzdělaní ekonomové. A pak jste se mohli také dozvědět, že v tomto oboru nepřesných, v okamžiku zpracování v přesložitých nefunkčních modelech již dávno neplatných čísel rozhoduje o všem jenom a výhradně důvěra věřitelů. Na všechno ostatní zapomeňte.

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon &  Apple's Stuff.

Posted in 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
January 2012
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archives

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 142,625 hits @ this blog
%d bloggers like this: