Postřihovaná realita

S mizícími vzdálenostmi se kupodivu nedostáváme blíž událostem, ale ty jsou nám naopak rozostřovány. Média v konkurenčním souboji bez rozdílu vah publikují denní informace na první dobrou. Jejich zástupci mohou v debatách jakkoliv přesvědčivě filozofovat o dvou nezávislých zdrojích a vnitroredakčním propracovaném systému ověřování každého pípnutí, ale přijímači ví příliš dobře, jaká je realita. Dnes už se považuje i u zpravodajství o fatálních událostech za zcela běžné, že oběť neusmrtila identifikovatelná osoba, ale jí ovládaný předmět. Chodce nesrazil řidič, ani dotyčný nezemřel při dopravná nehodě, ale auto usmrtilo. Ekonomická krize sužuje občany. Ne politici ruku v ruce s finančními spekulanty.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Leden 2012
Po Út St Čt So Ne
« pro   úno »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: