Odcházení dovnitř

Není důvod, být za každou cenu vždy nad věcí. Prezidentské rozloučení, byť jen mediálně zprostředkované, bylo mimořádně silným zážitkem, který se nezapomíná. O tom, jak to vypadalo na dotyk, dostatečně výmluvně hovořily doslova bílé tváře nejen přítomných veřejnoprávních pracovníků bezprostředně po té, co rakev opustila katedrálu. Chvěly se hlasy a víčka stěží stačila uklízet. Slovo státní sice dopředu strašilo, celkově se ale tuto náročnou akci podařilo pojmout velice lidsky a přitom důstojně. Kavkohoralové si zaslouží poděkování nejen za závěrečné exposé samotného protagonisty, ale za celotýdenní práci. Také slova řečníků byla na úrovni. Schwarzenbergova a Malého vynikající. Odcházejícího nasměrovali do hlav.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
M T W T F S S
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Chyba: Twitter neodpovídá. Prosím, vyčkejte několik minut a obnovte tuto stránku.

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: