Odcházení dovnitř

Není důvod, být za každou cenu vždy nad věcí. Prezidentské rozloučení, byť jen mediálně zprostředkované, bylo mimořádně silným zážitkem, který se nezapomíná. O tom, jak to vypadalo na dotyk, dostatečně výmluvně hovořily doslova bílé tváře nejen přítomných veřejnoprávních pracovníků bezprostředně po té, co rakev opustila katedrálu. Chvěly se hlasy a víčka stěží stačila uklízet. Slovo státní sice dopředu strašilo, celkově se ale tuto náročnou akci podařilo pojmout velice lidsky a přitom důstojně. Kavkohoralové si zaslouží poděkování nejen za závěrečné exposé samotného protagonisty, ale za celotýdenní práci. Také slova řečníků byla na úrovni. Schwarzenbergova a Malého vynikající. Odcházejícího nasměrovali do hlav.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,257 hits @ this blog
%d bloggers like this: