Když šetří kybernetický doktor inženýr

Na prahu platnosti nesociálních změn jsem v druhém největším městě státu prověřoval, jak vládní reprezentant podnikatelů řídí ministerstvo nepráce. Před mnoha televizními vystoupeními a rozhovory básnil, že se přesunem agend z radnic na úřady práce od Nového roku vše sjednotí a zjednoduší pro občany. Dva týdny před okamžikem pravdy nemají úředníci, kde agendy končí, žádné oficiální informace, aby mohli klienty instruovat. Telefonát na úřad práce vyprodukoval pouze referentský údiv nad dotazem, zda budou adresně informovat dotčené. Pokud v Brně patříte mezi sociálně slabé, nadále budete docházet na nejméně stejný počet míst. Sjednocením a zjednodušením to ale budete mít rozhodně dál.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: