Žvanící gangy

Když čas od času, protože pravidelně to vydrží jen určitá lidová sorta, překontroluji běžící tókšou na zdejších reklamních kanálech, je zas o hodný kus hůř, než jsem doufal. Zdejší obyvatelstvo ze sebou nechá zametat nejen navolenými politickými gaunery, megahypersuper blešáky, kartelovými telefonními operátory a finančními institucemi, ale dokonce i svými kašpárky. Jeden z nich si šou podle amerického střihu nejen ve veřejnoprávním molochu čecháčkovsky nedůstojně zprivatizoval tržně méně talentovaným synátorem a opakovaným řešením svých osobních válek s bulvárem. Šarádový horoskopec a dva rádioví komerční kolotočáři zase veřejnoprávně často poskytují reklamní čas svým stejnolehlým kamarádíčkům z branže a veřejného života. Recipročně.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,240 hits @ this blog
%d bloggers like this: