Žvanící gangy

Když čas od času, protože pravidelně to vydrží jen určitá lidová sorta, překontroluji běžící tókšou na zdejších reklamních kanálech, je zas o hodný kus hůř, než jsem doufal. Zdejší obyvatelstvo ze sebou nechá zametat nejen navolenými politickými gaunery, megahypersuper blešáky, kartelovými telefonními operátory a finančními institucemi, ale dokonce i svými kašpárky. Jeden z nich si šou podle amerického střihu nejen ve veřejnoprávním molochu čecháčkovsky nedůstojně zprivatizoval tržně méně talentovaným synátorem a opakovaným řešením svých osobních válek s bulvárem. Šarádový horoskopec a dva rádioví komerční kolotočáři zase veřejnoprávně často poskytují reklamní čas svým stejnolehlým kamarádíčkům z branže a veřejného života. Recipročně.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
M T W T F S S
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: