Kolotočovníci

Blíží se světýlka. Některá šajní bíle, jiná modře nebo červeně. Dokonce blikají. Nejdřív se objeví policejní motocykly a za nimi naleštěné limuzíny. Jsou jich celé desítky. Do večerního světla novinářských blesků se z nich rodí potentáti, kteří si zřejmě finanční krizí nechtěli kazit předvánoční víkend s otevřenými obchody a nasvícenými svatostánky. Po na ráno naplánovaném ukončení jednání budou totiž potřebovat ještě nejméně jeden celý den, který zasvětí mediální transformaci dosaženého pokračování zjevné nejistoty na potřebnou uklidňující naději. Během divadýlka bude každou další minutou nezúčastněným méně pochopitelné, proč se museli sejít osobně. Inu, proč se nepovozit, když ještě neuhodila policejní hodina.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,257 hits @ this blog
%d bloggers like this: