DemoGratická pomerančová spravedlnost

Když se děje nějaká dacanská kauza, sprostý podezřelý jednou začne pořádat tiskovky. Ti chytřejší při nich mají za sebou správně umístěnou, nasvícenou, ale hlavně už fungující webovou adresu svého osobního nezávislého blogísku. Veřejnoprávní televizní čtyřiadvacetihodinový kanál byl zakládán, aby poskytoval občanům, od kterých je i na něj vybírána kamuflovaná dań, především živé přenosy toho, co je právě teď státně důležité. Proto z předem dlouhodobě avizovaných tiskovek zprostředkovává účelově sestříhané výcucy. Asi aby měl prostor se ptát opozičních bezpečnostních expertů a ti mohli živě filozofovat, že pokud český soud přece jen uzná domnělého korupčníka nevinným, notně to zkomplikuje relationshipy za vodou.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,665 hits @ this blog
%d bloggers like this: