Pokročilá doba

Chvílemi se může zdát, jako by to tady už ani nebyl ten proslavený divoký východ, kde je dovoleno a nebo nuceně tolerováno všechno to, co odpovídá palebné síle aktérů, protože přece jenom je vidět jakýsi posun. S největší pravděpodobností bude z vlády nakonec odsunut ministr, pro kterého je nezveřejnění vlastnického podílu v několikamilionové zahraniční firmě rovno jen pouhému sklerotickému nevyplnění kolonky v pro něho bezvýznamném formuláři. Divočinu ve všech kauzách ale neustále dokládá zpožďovací tyátr mezi odhalením a konkrétním konáním. V jeho rámci viník kolegiálně umožní politickým soukmenovcům, aby sami sebe v médiích prezentovali jako pozdní hodinou mentálně znavená individua.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
M T W T F S S
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: