Šetří na vašich budoucích lupičích

Velká modrá, za kolaborace černých a nahnědlých z poslaneckých lavic a televizních studií, se chystá po maďarském vzoru uklízet společnost. Svazák s třesoucí se dětskou bradičkou nemluvil sice o bezdomovcích, ale opřel se do flákačů a delikventů, kteří údajně zneužívají dávky. Škrabalové jako obvykle zaspolupracovali, aby názorně ukázali, že mainstreamový tisk je na vládní sebrance nezávislý a během pár desítek minut olepili svoje weby tématickými hlasovačkami. Z těch jako na zavolanou vyplynulo, že dvoutřetinové stádo ovcí se domnívá, že dávky mají být mnohem nižší, aby prý nutily flákače pracovat. Zřejmě nesledují stav justice, policie a vězeňství. Ke své brzké škodě.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
M T W T F S S
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,441 hits @ this blog
%d bloggers like this: