Šetří na vašich budoucích lupičích

Velká modrá, za kolaborace černých a nahnědlých z poslaneckých lavic a televizních studií, se chystá po maďarském vzoru uklízet společnost. Svazák s třesoucí se dětskou bradičkou nemluvil sice o bezdomovcích, ale opřel se do flákačů a delikventů, kteří údajně zneužívají dávky. Škrabalové jako obvykle zaspolupracovali, aby názorně ukázali, že mainstreamový tisk je na vládní sebrance nezávislý a během pár desítek minut olepili svoje weby tématickými hlasovačkami. Z těch jako na zavolanou vyplynulo, že dvoutřetinové stádo ovcí se domnívá, že dávky mají být mnohem nižší, aby prý nutily flákače pracovat. Zřejmě nesledují stav justice, policie a vězeňství. Ke své brzké škodě.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 146 369 hits @ this blog
%d bloggers like this: