Lavice levice asi nestačí

Ať Kavkohoralové jakkoliv důmyslně matou, mají jenom dva politické diskuzní pořady. Každý běžně s jedinou premiérou týdně. Pohádkovou chajdaloupku čím dál nemožnějšího Moravce, primárně vyhrazenou parlamentním týmům v efektivních denních hodinách, která nejen přetahuje svoji stopáž, ale podle potřeb sněmovníků také přičinlivě mění svůj formát a vysílací čas před a v průběhu významných společenských událostí. Na vysílací periferii existuje Politické spektrum tragika Kučery, které je standardně určeno pro neparlamentní don Quijotské party. Nová levice dvou exoranžových sněmovních Jiříků, která se rychlostí předdůchodového blesku stala regulérní parlamentní stranou, skončila u Kučery s Bátorovou akcí D.O.S.T. a iniciativou ProAlt. Na jak dlouho?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: