Pan kultůra

Ministr vstoupil do KSČ, aby mohl prohlubovat své lékařské vzdělání. Ministr: ‘Snažím se kulturu odpolitizovat.’ Petice za odstoupení ministra. Tajná svatba! Ministr si vzal bývalou policejní mluvčí. Ministr nepustil do lukrativního tendru všechny. Ministr rozlítil komunistu. Ministr nepodlehl tlaku Hradu a lázně zůstávají kulturní památkou. Ministr zatajil podíl, byt a firmu na Floridě. Společník ministra ve firmě byl pravomocně odsouzen za korupci. Ministr: ‘Můj přítel korupčník? To je humorný příběh.’ Ministr: ‘Je chyba, že jsem ve firmě, která utratila miliony na Floridě.’ Předseda hnutí, které ministra do vlády nominovalo: ‘Ministr mě zklamal, chci vysvětlení.’ Ministr by měl napodobit Kocourka. Petice?

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
M T W T F S S
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,433 hits @ this blog
%d bloggers like this: