Pan kultůra

Ministr vstoupil do KSČ, aby mohl prohlubovat své lékařské vzdělání. Ministr: ‘Snažím se kulturu odpolitizovat.’ Petice za odstoupení ministra. Tajná svatba! Ministr si vzal bývalou policejní mluvčí. Ministr nepustil do lukrativního tendru všechny. Ministr rozlítil komunistu. Ministr nepodlehl tlaku Hradu a lázně zůstávají kulturní památkou. Ministr zatajil podíl, byt a firmu na Floridě. Společník ministra ve firmě byl pravomocně odsouzen za korupci. Ministr: ‘Můj přítel korupčník? To je humorný příběh.’ Ministr: ‘Je chyba, že jsem ve firmě, která utratila miliony na Floridě.’ Předseda hnutí, které ministra do vlády nominovalo: ‘Ministr mě zklamal, chci vysvětlení.’ Ministr by měl napodobit Kocourka. Petice?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,397 hits @ this blog
%d bloggers like this: