Špinavě bílá

Podtatranští lékaři si nechávali radit od českých vybělených odborářů tak dlouho, až to momentálně dopracovali přes vyhrožování hromadnými výpověďmi k realizaci vlastních odchodů. Vláda vyhlásila stav nouze a zaměstnavatelé povolali lékaře zpět do služby. Pozoruhodná je skutečnost, že většina z těch více než dvanácti set odcházejících lékařů se ani na tuto zákonnou výzvu neráčila dostavit. Stádotvorně se totiž hodili marod. Jinak řečeno, lékaři pokračující v práci vystavují podvodné průkazy o pracovní neschopnosti simulujícím bojovníkům za lepší platové podmínky. To si připomeňte, až vám tady zas někdo bude vyprávět bajky o tom, jak jsou lékaři úplně jiní, slušnější a etičtější živočichové.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,559 hits @ this blog
%d bloggers like this: