Špinavě bílá

Podtatranští lékaři si nechávali radit od českých vybělených odborářů tak dlouho, až to momentálně dopracovali přes vyhrožování hromadnými výpověďmi k realizaci vlastních odchodů. Vláda vyhlásila stav nouze a zaměstnavatelé povolali lékaře zpět do služby. Pozoruhodná je skutečnost, že většina z těch více než dvanácti set odcházejících lékařů se ani na tuto zákonnou výzvu neráčila dostavit. Stádotvorně se totiž hodili marod. Jinak řečeno, lékaři pokračující v práci vystavují podvodné průkazy o pracovní neschopnosti simulujícím bojovníkům za lepší platové podmínky. To si připomeňte, až vám tady zas někdo bude vyprávět bajky o tom, jak jsou lékaři úplně jiní, slušnější a etičtější živočichové.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Prosinec 2011
M T W T F S S
« lis   led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,445 hits @ this blog
%d bloggers like this: