Bezpečí járku

Je až k nevíře, jak je tak zvaný společenský život víceméně nudný a především se neustále dokola opakující. A je úplně jedno, od jaké kasty spol. s r. o. jste pro příští rok vyfasovali svoje aktualizované vizitky. Pokud byste se stýkali s jinými živočichy individuálně, mohli byste si užít překvapivě obohacujících chvil. Dosáhnout nenásilného odstádnění nesexuálního partnera je umění a v dnešní uniformní době při upřednostňované komunitní politice dřina, která je většinou neúměrná výsledku. Mnozí prezentátoři vlastní image podle vzoru Indiana Jonese jsou totiž kupodivu ve své podstatě konformisti, co si jen nedopatřením občas ráno spletou klobouky. Hluboké vyjeté koleje.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: