Ctrl+C & Ctrl+V

Už jen za pouhých patnáct ligových kol se může nakrásně stát, že jediným zástupcem Moravy v nejvyšší fotbalové soutěži bude nevelké Slovácko. To by asi mohlo být pro málo zasvěcené docela šokujícím zjištěním. Tento případný vývoj by jen dokresloval dlouhodobou, ač popíranou, degradaci tradičních fotbalových center v Brně, Ostravě i Olomouci. Zvláště pikantní by to bylo nedlouho po té, co se splachovací, ale neočistitelný nový předseda asociace napodruhé dostal do sedla především díky hlasům moravských delegátů. Podle posledních průzkumů kvality života Morava za Čechy zaostává v mnoha z podstatných atributů. Proč by to v nejlidovějším sportu tedy mělo být jinak?

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: