Cenzoři z vážnice

Nepřestává udivovat drzost údajně vyvážených novinářů a naopak devótnost spolubesedníků, kteří vyvažování snáší. Jde především o peskování hosta placenou mluvící hlavou, která ho redundantně upozorňuje na zjevnou nepřítomnost předmětu debaty a snaží se pozvaného přesměrovat a nebo mu zabránit v nezměněném vyjadřování názorů. Případně se vývažník sám nahlas nominuje na virtuálního zástupce zmíněné protistrany a začne jakoby v jejím duchu hosta okřikovat. Toho by měl korigovat jen jeho pud občanské, případně politické sebezáchovy a samozřejmě hranice platných zákonů. Něco takového ze strany moderátora není nic jiného, než cenzura. Následovat by měl okamžitý vyhazov a ne pochvala podivně politické vysílací rady.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: