Cenzoři z vážnice

Nepřestává udivovat drzost údajně vyvážených novinářů a naopak devótnost spolubesedníků, kteří vyvažování snáší. Jde především o peskování hosta placenou mluvící hlavou, která ho redundantně upozorňuje na zjevnou nepřítomnost předmětu debaty a snaží se pozvaného přesměrovat a nebo mu zabránit v nezměněném vyjadřování názorů. Případně se vývažník sám nahlas nominuje na virtuálního zástupce zmíněné protistrany a začne jakoby v jejím duchu hosta okřikovat. Toho by měl korigovat jen jeho pud občanské, případně politické sebezáchovy a samozřejmě hranice platných zákonů. Něco takového ze strany moderátora není nic jiného, než cenzura. Následovat by měl okamžitý vyhazov a ne pochvala podivně politické vysílací rady.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
M T W T F S S
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: