Jistoty a prosperita

V letošním ročníku soutěže pěvecké popularity, která kupodivu přežila jak minulý režim, včetně poučení z krizového vývoje a normalizace, tak bolševické podnikatelské a mediální baroko let devadesátých, byly stupně vítězů obsazeny tak, jak je v této gubernii přizpůsobivé majoritě příjemné – [K]abát, [G]ott, [B]ílá. Prý je to pro kvalitu interpretů a jejich produkce. Ve stejný okamžik se na výsluní politiky pokouší vrátit nově nalakovaný buldozer, který definitivně vyplivl zbytky dusivého růžového okvětí a už zase jeho otvor zaplnily hlasité nápady, doporučení, invektivy, naslibovaná řešení krize a výroba parlamentního úspěchu. Jeho nový miliardový nepřítel ale chce volby rovnou vyhrát.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: