Jistoty a prosperita

V letošním ročníku soutěže pěvecké popularity, která kupodivu přežila jak minulý režim, včetně poučení z krizového vývoje a normalizace, tak bolševické podnikatelské a mediální baroko let devadesátých, byly stupně vítězů obsazeny tak, jak je v této gubernii přizpůsobivé majoritě příjemné – [K]abát, [G]ott, [B]ílá. Prý je to pro kvalitu interpretů a jejich produkce. Ve stejný okamžik se na výsluní politiky pokouší vrátit nově nalakovaný buldozer, který definitivně vyplivl zbytky dusivého růžového okvětí a už zase jeho otvor zaplnily hlasité nápady, doporučení, invektivy, naslibovaná řešení krize a výroba parlamentního úspěchu. Jeho nový miliardový nepřítel ale chce volby rovnou vyhrát.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
M T W T F S S
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,433 hits @ this blog
%d bloggers like this: