Noc kejklířů

Tma ze středy na čtvrtek opět předvedla voličům, jak si jich politici všech barev a úrovní považují. Zástupce údajně nejkonzervativnější zdejší strany zasedl večer do hydeparkové židle a nemluvil během necelé hodiny tak úplně špatně, přestože mu hlasující přisoudili kolem sedmdesáti procent minusových bodů. Nesčetněkrát opakoval, že nejednají ani se současným primátorem, ani s nikým jiným z jeho strany. Občas to vyšperkoval adjektivem oficiálně a že by o tom jako šéf pražské nejkonzervativnější tlupy něco musel vědět. Jitro již po několikáté ukázalo, jak to funguje. Na změnu vedení milionového města s mnohamiliardovým rozpočtem stačí v této gubernii pouhých pár hodin.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: