Noc kejklířů

Tma ze středy na čtvrtek opět předvedla voličům, jak si jich politici všech barev a úrovní považují. Zástupce údajně nejkonzervativnější zdejší strany zasedl večer do hydeparkové židle a nemluvil během necelé hodiny tak úplně špatně, přestože mu hlasující přisoudili kolem sedmdesáti procent minusových bodů. Nesčetněkrát opakoval, že nejednají ani se současným primátorem, ani s nikým jiným z jeho strany. Občas to vyšperkoval adjektivem oficiálně a že by o tom jako šéf pražské nejkonzervativnější tlupy něco musel vědět. Jitro již po několikáté ukázalo, jak to funguje. Na změnu vedení milionového města s mnohamiliardovým rozpočtem stačí v této gubernii pouhých pár hodin.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
M T W T F S S
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: