Voříšci na vodítku

Premiérským bonmotem bylo podzámčí sděleno, ať si laskavě ti, kteří se chystají do ulic, protože mají vládního korupčního antiúplatkářského jednání po více než roce plné zuby, obrátí svoje beranice rudou hvězdou dozadu, odloží kalašnikovy, sundají válenky a zase si vylezou zpátky na pec. Nespravedlivý ministr z téže strany, který nikdy neumí odpovědět přímo na žádnou z otázek a zřejmě proto je mezi mediálníky nejžádanější, představil další novinku boje s korupcí. Je založená na likvidaci vrchních státních zastupitelství, na které má se svými spolustraníky mnoho hezkých vzpomínek a vytvoření speciálního týmu státních žalobců. Občané jsou pro ně jen alejí vlhkých patníků.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,547 hits @ this blog
%d bloggers like this: