Netykafky

Bývalo běžné, že když jste nebyli spokojeni s doručovací praxí poštovního monopolu, navštívili jste svoji nejbližší poštu. Doručovatelé ani balíkáři dnes už nemají s doručovací poštou organizačně nic společného. Když byl problém s kabelovou televizí, zašli jste do nepříliš vzdálené kanceláře a tam vše vyřídili s člověkem. Dnes kontakty většinou vedou do virtualizovaných call center, o jejichž lokalitě se můžete jen dohadovat a které poskytují nevýhradní služby. Přibližme stát co nejvíce konkrétnímu občanovi, volávají kandidáti z předvolebních tribun. Ti nezaúvěrovaní pak odvážně přímo z chodníku. Má o to vůbec někdo zájem? Živočišný službový styk zřejmě zůstane jen na podomních prodejcích.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
M T W T F S S
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,439 hits @ this blog
%d bloggers like this: