Netykafky

Bývalo běžné, že když jste nebyli spokojeni s doručovací praxí poštovního monopolu, navštívili jste svoji nejbližší poštu. Doručovatelé ani balíkáři dnes už nemají s doručovací poštou organizačně nic společného. Když byl problém s kabelovou televizí, zašli jste do nepříliš vzdálené kanceláře a tam vše vyřídili s člověkem. Dnes kontakty většinou vedou do virtualizovaných call center, o jejichž lokalitě se můžete jen dohadovat a které poskytují nevýhradní služby. Přibližme stát co nejvíce konkrétnímu občanovi, volávají kandidáti z předvolebních tribun. Ti nezaúvěrovaní pak odvážně přímo z chodníku. Má o to vůbec někdo zájem? Živočišný službový styk zřejmě zůstane jen na podomních prodejcích.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,391 hits @ this blog
%d bloggers like this: