Ostrovní blata

Místní hustá síť megahypersuper, která nemá v rozvinuté Evropě příliš komparativní obdobu, přinesla kromě údajných plusů i nezpochybnitelné mínusy. Mezi plusy počítám také to, že při vhodném plánování venkovních aktivit si můžete užít klidu a báječné samoty i uprostřed civilizace. Bydlím dvacet pět minut chůze a rovných deset minut jízdy šalinou od středu druhého největšího města. Přesto, když jsem dnes krátce po poledni vyrazil ven za fyzkultůrou, ocitl jsem se řečeno jen s mírnou nadsázkou v prostředí, které by mohlo být známé i Sherlocku Holmesovi. Blížící se dárkovaná, vlezlý chlad a vlhký opar pomohly uklidit komunikace od všeho otravně živočišného.

Reklamy
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
Po Út St Čt So Ne
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 145,669 hits @ this blog
%d bloggers like this: