Ostrovní blata

Místní hustá síť megahypersuper, která nemá v rozvinuté Evropě příliš komparativní obdobu, přinesla kromě údajných plusů i nezpochybnitelné mínusy. Mezi plusy počítám také to, že při vhodném plánování venkovních aktivit si můžete užít klidu a báječné samoty i uprostřed civilizace. Bydlím dvacet pět minut chůze a rovných deset minut jízdy šalinou od středu druhého největšího města. Přesto, když jsem dnes krátce po poledni vyrazil ven za fyzkultůrou, ocitl jsem se řečeno jen s mírnou nadsázkou v prostředí, které by mohlo být známé i Sherlocku Holmesovi. Blížící se dárkovaná, vlezlý chlad a vlhký opar pomohly uklidit komunikace od všeho otravně živočišného.

Advertisements
O programu

Brno Patriot, Jogger, Biker, Reader, Scribbler, Avid Fan of Motorcycles, Science, Cosmology, UFO Phenomenon & Apple's Stuff.

Zasláno do 100words, Articles, Diary

Member of The Internet Defense League

Jiří Kuběna, básník
"Vždycky jsem cítil ponížení, že musím do nějakých obskurních rubrik psát: národnost česká, když jsem Moravan, ne Čech. Moje vlast je Morava a žádné Čechy, a už vůbec ne infámní, hrůzné, bohorouhačské Česko, ten obludný výplod našeho zdivočelého, prohnilého, nekonečně zkorumpovaného, nestoudného, každou sebemenší hodnotu okamžitě špinícího, rozkládajícího, relativizujícího liberalismu."
Listopad 2011
M T W T F S S
« říj   pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv

Got anything to say? Don't hesitate. But my reaction is not legally enforceable...
GEE2ER at ICLOUD dot COM

Follow DIES DIEM DOCET #jasamprvni on WordPress.com
  • 143,459 hits @ this blog
%d bloggers like this: